Wiskoza Drukowana

TKANINA WISKOZA

Wiskoza to popularna tkanina chętnie wybierana na sukienki. Jest to oddychająca tkanina, chłonąca wilgoć. Wiskozę spotykamy często na luźnych tunikach, sukienkach, bluzkach. W naszym sklepie znajdziecie także wzorzystą tkaninę wiskozową. Wiskoza to tkanina przypominająca grubszą bawełnę, jednak wymaga innego sposobu pielęgnacji. Lubi pranie w chłodnych temperaturach i musi być dokładnie wysuszona. Dodatek włókien syntetycznych do wiskozy, takich właśnie jak przędze poliestrowe, pozwala zniwelować tendencje do gniecenia się.
Kupuj wg

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
 1. 18347 LINEN VISCOSE DRUKOWANE D#3 C#4

  Cena specjalna 12,60 zł Regular Price 16,80 zł
 2. 18347 LINEN VISCOSE DRUKOWANE D#3 C#2

  Cena specjalna 12,60 zł Regular Price 16,80 zł
 3. 18347 LINEN VISCOSE DRUKOWANE D#4 C#3

  Cena specjalna 12,60 zł Regular Price 16,80 zł
 4. 18347 LINEN VISCOSE DRUKOWANE D#4 C#2

  Cena specjalna 12,60 zł Regular Price 16,80 zł

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wiskoza - Idealna na Letnie Sukienki

Wiskoza wpisała się w kanon modowy wiele lat temu. Włókna wiskozowe pozyskiwane są w wyniku procesu obróbki celulozy, są zatem włóknami sztucznymi roślinnego pochodzenia. Czego można się spodziewać po wiskozie? Jest na pewno przyjemniejsza w dotyku niż len, wręcz sprawia wrażenie śliskiej i chłodnej. Nie dziwne więc, że tkanina z wiskozy często pojawia się na sukienkach letnich.

Dodatkowo do właściwości tkaniny wiskozowej należy jej łatwość przepuszczania powietrza. Ubrania wykonane z wiskozy nadają się idealnie na ciepłe dni. Jest to także tkanina nie uczulająca. Tkanina wiskozowa lubi suszyć się na płasko. Jedną z cech tego materiału jest podatność na zagniecenia, jednak nie stanowi to przeszkody przy szyciu pięknych sukien letnich w kwiatowe wzory!

W naszej ofercie znajdziecie tkaniny wiskozowe z poliestrem. Dodatek włókien syntetycznych do wiskozy, takich jak przędze poliestrowe, pozwala zniwelować tendencje do gniecenia się. Dzięki temu możemy bardziej się cieszyć z naszej nowej wzorzystej tkaniny i realizować swój nowy projekt krawiecki.

Wiskoza to tkanina przypominająca grubszą bawełnę, jednak wymaga innego sposobu pielęgnacji. Lubi pranie w chłodnych temperaturach i musi być dokładnie wysuszona. Jeśli szukacie sprawdzonego materiału na niezawodne sukienki, na pewno warto rozważyć tę tkaninę ze względu na jej sprawdzone właściwości.