Zwroty i reklamacje

Witamy na naszej stronie dedykowanej zwrotom i reklamacjom w naszym sklepie internetowym, który z pasją dostarcza wysokiej jakości tkaniny do Twoich projektów kreatywnych. Zależy nam na tym, abyś był w pełni zadowolony z zakupów, dlatego oferujemy przejrzyste zasady dotyczące zwrotów i reklamacji.

Zwroty

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zakupionego produktu, masz prawo do jego zwrotu w ciągu określonego czasu. Prosimy o dokładne zapoznanie się z naszym regulaminem zwrotów, aby upewnić się, że spełniasz warunki zwrotu. Na naszej stronie znajdziesz również prosty formularz zwrotu, który ułatwi ten proces.

Reklamacje

Jeżeli otrzymasz produkt, który jest wadliwy lub nie spełnia Twoich oczekiwań, chcemy to naprawić. Prosimy o zgłaszanie reklamacji za pomocą dedykowanego formularza reklamacyjnego dostępnego na naszej stronie. Dokładnie opisz problem, dołącz zdjęcia, jeśli to możliwe, i postaramy się jak najszybciej znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie.

Przebieg procesu

Na naszej stronie znajdziesz kroki do podjęcia w przypadku zarówno zwrotu, jak i reklamacji. Po złożeniu wniosku o zwrot lub reklamację, otrzymasz potwierdzenie, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w celu uzyskania dodatkowych informacji lub wytłumaczenia dalszych kroków.

Nasza gwarancja jakości

Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, dlatego oferujemy gwarancję satysfakcji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tkanin, ich pielęgnacji czy właściwości, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta. Chętnie udzielimy Ci wszelkich potrzebnych informacji.

Kontakt

Na stronie znajdziesz dane kontaktowe naszego działu obsługi klienta. Zawsze możesz się z nami skontaktować w przypadku dodatkowych pytań, wątpliwości czy sugestii.