Świąteczne Tkaniny i Dzianiny

MATERIAŁY ŚWIĄTECZNE

Prezentujemy kategorię specjalną z wzorami i motywami świątecznymi. By podkreślić wyjątkowość tych chwil, poszukujemy zarówno eleganckich tkanin wieczorowych w odpowiedniej świątecznej kolorystyce, a także wzorów sezonowych. Materiały brokatowe, błyszczące, z połyskującą nicią są także charakterystyczne w sezonie świątecznym.
Kupuj wg

Produkty 1-16 z 60

Ustaw kierunek malejący
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-16 z 60

Ustaw kierunek malejący
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Materiały Świąteczne - Blask i Wzory na Wyjątkowy Sezon

Materiały świąteczne stanowią u nas odrębną kategorię. Aby ułatwić Wam wybór odpowiedniej tkaniny i wzoru na wyjątkowy sezon postanowiliśmy, że zaprezentujemy je odrębnie. Materiały połyskujące lub tkaniny z błyszczącą nicią są charakterystyczne dla kreacji typowych dla tego okresu w roku. Chętniej wybieramy tkaniny wieczorowe, aby podkreślić nastrój chwili. Tak niewiele wystarczy, żeby podkreślić atmosferę świąt, karnawału czy innych ważnych chwil. Migocące lampki i ciepłe światło świec dodają blasku tkaninie z dodatkiem błyszczącej nici lub specjalnym motywem świątecznym.

Polecamy je w szczególności w barwach głębokiej zieleni, błękitu lub czerwieni. Najlepszy wybór stanowić będą eleganckie tkaniny, typu miu, zamsze a także satyny, które same w sobie dodają elegancji. Ponadto łączą w sobie połyskujący efekt a także wyjątkową jakość materiału. Są elastyczne, śliskie i miękkie. Można je nazwać lejącymi, gdy spojrzymy na to jak zmysłowo oplatają się i układają na ciele.

Okres świąt to także sezonowe wzornictwo. To właśnie wtedy poszukujemy zabawnych sezonowych wzorów lub decydujemy się na materiały z określoną symboliką, nawiązującą do okazji. W ostatnich latach tego typu rozwiązania wzornicze zdobywają coraz więcej odbiorców i cieszą się zainteresowaniem. Okres świąt staje się czasem, w którym pozwalamy sobie na coś zupełnie innego niż na co dzień. Szukamy materiałów z motywem świątecznym, by podkreślić nastrój tych dni, rozbawić lub przyciągnąć uwagę. Nasza oferta w tym zakresie także stale się poszerza, by zadowolić Wasze gusta a także zainspirować do sezonowych projektów.