Popelina ze spandexem – Beżowa– na bluzki, na koszule

SKU
POPELINA 22460 C#3
14,12 zł
W magazynie
Cena zawiera VAT 1 szt. = 0,5 metra bieżącego. W przypadku chęci zakupu 2 metrów bieżących należy wybrać 4 szt.
  • 65 % Poliester 32 % Cotton 3 % Spandex
  • Szerokość 150 cm
  • Gramatura 115 gr/m 
Popelina to jeden z najbardziej popularnych materiałów któy nadaję się na koszule i bluzki. Sprawdza się również w sukienkach klasycznych jak i oversizowych. Jej zaletą jest sztywność, która pomaga utrzymać nadaną jej formę w gotowym ubraniu 
Kliencie! Powinieneś wiedzieć, że kolory tkanin, które widzisz na zdjęciach, mogą nieznacznie różnić się od barw rzeczywistych. Jest to zależne od urządzenia, na którym przeglądasz nasze produkty i uwarunkowane ustawieniami monitora oraz karty graficznej. Chętnie ułatwimy Ci zadanie. Chcemy Cię prosić o przemyślane zakupy w kwestii tego konkretnego produktu. Kiedy dotniemy go do wskazanej przez Ciebie ilości, nie będzie on podlegał zwrotowi. Jeśli nie masz pewności co do koloru, po prostu zamów próbkę.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Opinie. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Kliencie! Powinieneś wiedzieć, że kolory tkanin, które widzisz na zdjęciach, mogą nieznacznie różnić się od barw rzeczywistych. Jest to zależne od urządzenia, na którym przeglądasz nasze produkty i uwarunkowane ustawieniami monitora oraz karty graficznej. Chętnie ułatwimy Ci zadanie.
Chcemy Cię prosić o przemyślane zakupy w kwestii tego konkretnego produktu. Kiedy dotniemy go do wskazanej przez Ciebie ilości, nie będzie on podlegał zwrotowi. Jeśli nie masz pewności co do koloru, po prostu zamów próbkę.