O nas

Smart Textile to zespół, który chce Was olśnić kreatywnością i naładować energią do działania. Sklep tekstylny to dla nas nie tylko regały i belki tkanin, ale przede wszystkich pasja i entuzjazm z jakim podchodzimy do naszych zadań. 

Szukamy i szperami, słuchamy i śledzimy, aby kalejdoskop trendów i sezonów nie miał dla nas tajemnic. Wybiegamy w przód by być dla Was niewyczerpanym generatorem pomysłów.


Robimy to, w co wierzymy!

Oczarowani światem tkanin od lat dostarczamy inspiracji dla Waszych projektów. Nasza hurtownia tekstylna to nie tylko sklep ale i przygoda. Pomyśl tylko, że wchodzisz do zaczarowanej krainy malowanej egzotycznymi kulturami, pachnącej nowościami i nieprzebraną ilością wzorów. 

Hurtownia z tkaninami, która otwiera przed swoimi klientami nieograniczony świat pomysłów. To właśnie Smart Textile. Tutaj cenimy każdą chwilę z Wami, a naszym celem jest wasza satysfakcja.

 Szeroka oferta, nieograniczone możliwości druku, mnogość tekstur i wieloletnie doświadczenie przeplatają się z wigorem i energią mocną jak poranna kawa. Nie czas żałować nici, gdy jest tyle do skrojenia!