Koronki I Gipiury

Tkanina Koronkowa

Delikatna, wzorzysta, transparentna - tkanina koronkowa z reguły więcej odkrywa niż zasłania. Przyciąga oko, nie tylko jako materiał na bieliznę, ale jako materiał na eleganckie kreacje czy ozdobny dodatek. Sprawdza się w projektach ślubnych w branży fashion. Ażurowe wzory, nowoczesne włókna i mnogość kolorów - poznajcie naszą ofertę tkanin koronkowych w sklepie internetowym.
Kupuj wg

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Koronka - Królowa w Przyciąganiu Oka

Obok koronek nie przechodzi się obojętnie. Koronka to królowa w przyciąganiu oka, najczęściej kojarzona z elementami garderoby najbliższymi ciału. Tkaniny koronkowe znajdziemy także na sukienkach wieczorowych, często jako elementy ozdobne stroju czy też bielizny. Koronka pojawia się także na wszelkich elementach dekoracyjnych.

Delikatna, wzorzysta, transparentna - tkanina koronkowa z reguły więcej odkrywa niż zasłania. Chętnie wybierana jako materiał na bieliznę, sukienki okazjonalne, ślubne czy wieczorowe. Z koronki wykonywane są także bluzeczki, a nawet rękawiczki. Koronka dodaje wdzięku, tajemniczości, a także wymaga delikatności w użyciu.

Charakterystyka Koronki

Koronkę cechuje delikatna struktura ażurowa, o której jakość i trwałość w czasie użytkowania trzeba się zatroszczyć. Dzisiejsze koronki, szczególnie te stosowane do noszenia na co dzień, wykonane są z nowoczesnych włókien, które wydłużają okres użytkowania koronkowej tkaniny. Dzisiejsze koronki znajdziecie w wielu kolorach i mnogości wzorów.

Nasza Oferta Koronek

W naszej ofercie znajdą się wszelkie tkaniny koronkowe na sukienki, elementy bielizny i to wszystko na metry! W zależności od preferencji dobierzecie koronki z gęstszym wzorem, a także luźniejsze, bardziej transparentne. W sklepie stacjonarnym jak internetowym wybór koronek powinien przykuć waszą uwagę na dłużej.

Pamiętajcie, że koronki nie tracą terminu przydatności i w każdej kolekcji niezależnie od sezonu znajdą godne siebie miejsce. Materiał koronkowy spotka się także na dodatkach krawieckich w postaci m.in. tasiemek. Sprawdźcie naszą ofertę.