Dzianiny

DZIANINOWE MATERIAŁY

Materiały dzianinowe od tkanin różnią się techniką splotu. W dzianinach nitka formowana jest w oczka, podobnie jak swetrach) dzięki temu materiały te mają większą elastyczność, lubią przylegać do ciała. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór różnego rodzaju dzianin na metry. W doborze odpowiedniej dzianiny pomoże Wam nasz doświadczony zespół.
Kupuj wg

Produkty 1-16 z 114

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-16 z 114

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Dzianiny na Metry - Szeroka Oferta w Ciekawych Wzorach

Dzianiny mogą się pochwalić szeroką ofertą dostępną w ciekawych wzorach. W naszym sklepie znalazły szczególne miejsce i zajmują obszerne metry na naszych półkach. Od eleganckiej krepy w wariantach kolorystycznych do grubszych dzianin pikowanych. Popularną dzianiną jest żakard, ceniony materiał na marynarki i spodnie.

Po drugiej stronie znajduje się krepa. Jest to dzianina, która sprawdzi się na lekkie sukienki i bluzki. Przeglądając tę kategorię, warto się zastanowić, która z dzianin będzie najlepsza dla naszego projektu. Jednolite kolory czy nadrukowane wzory na materiale? Nasze dzianiny mogą być tanie i wysokiej jakości. Pomożemy z dopasowaniem materiału do projektu.

Zastosowanie Dzianin

Grubsze żakardy sprawdzą się na marynarkach, kostiumach czy spodniach. Elastyczna nitka sprawi, że użytkowanie materiału z dzianiny będzie wygodne. Nylon polecimy tam, gdzie potrzeba ścisłego przylegania do ciała i wyjątkowej elastyczności dzianiny. Z kolei welur, mięciutki i pluszowy, nada się zarówno na stylowy dres, jak i dekoracyjne poszewki. W pracy z dzianinami ogranicza nas tylko twórcza wyobraźnia.

Zakup Dzianin Online

Zajrzyjcie w tę kategorię i poznajcie ofertę dzianin na metry. Możecie z nimi pracować, kupując je na metry online. W naszej ofercie znajdziecie dzianiny na metry w atrakcyjnych cenach. Materiały dostępne od ręki i tanio. W razie wątpliwości nasz zespół służy pomocą i doświadczeniem. Kupując dzianinę na metry, warto rozważyć opcję sprawdzenia materiału - jesteśmy w stanie zapewnić próbniki naszych dzianin.