Taśmy

TAŚMY OZDOBNE

Popularny i wszechstronny dodatek krawiecki to pasmanteryjna taśma ozdobna. Na rynku spotkamy się z wyborem wszelkiego rodzaju taśm. Taśma powinna być starannie dopasowana i zdobić całość pomysłu krawieckiego. Proponujemy Wam szeroki wybór taśm ozdobnych do ubrań. W zależności od preferencji i zamysłu projektowego mamy inspirujące tasiemki na sukienki, tasiemki z nadrukiem czy z napisami. 
Kupuj wg

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Jednym z popularnych dodatków pasmanteryjnych są taśmy, których wybór i wzornictwo stale się poszerzają.

Taśmy możemy wszyć lub przyszyć do odpowiednich miejsc materiału, aby uzyskać efekt maskujący lub dekoracyjny. W zależności od wzoru na taśmie, można je aplikować w różnych kierunkach lub układach. Taśmy doskonale nadają się również do ozdabiania poduszek i innych akcesoriów. Każda taśma ma określoną szerokość, którą warto wziąć pod uwagę, dobierając ją do projektu krawieckiego.

Należy dokładnie przemyśleć, jaki efekt estetyczny chcemy uzyskać, używając ozdobnych dodatków pasmanteryjnych. Każdy dodatek może wtapiać się w tło całości lub stać się kluczowym elementem kreacji.

Na rynku dostępne są różnorodne rodzaje taśm: od taśm krawieckich z zabawnymi nadrukami po bogato zdobione taśmy żakardowe.

Taśmy są niezwykle wdzięcznym i popularnym dodatkiem pasmanteryjnym. Mogą być używane jako ozdobne wykończenie spódnic, kapeluszy, sukienek oraz projektów torebek czy dekoracji wnętrz. Każda taśma powinna być starannie dobrana, aby idealnie pasować do całego projektu krawieckiego.

Oferujemy szeroki wybór taśm ozdobnych do ubrań, w tym tasiemki na sukienki, tasiemki z nadrukiem i z napisami.