Dodatki Krawieckie

Dodatki krawieckiego wszelkiego rodzaju - od guzików przez tasiemki, niejednokrotnie stają się punktem głównym kreacji. Są niezbędnym uzupełnieniem projektu krawieckiego, który warto odpowiednio dobrać i przemyśleć. Dodatek pasmanteryjny oprócz praktycznego zastosowania musi pasować do ogólnego konceptu i współgrać z całością. W naszej ofercie akcesoria krawieckie warte uwagi.
Kupuj wg

Produkty 1-16 z 17

Ustaw kierunek malejący
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-16 z 17

Ustaw kierunek malejący
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Dodatki Krawieckie - Kluczowy Element Projektów

Dodatki krawieckie stanowią ważny element większości projektów. Czasem trudno sobie wyobrazić niektóre elementy odzieży bez guzików. Guziki potrafią być sztuką samą w sobie i kluczowym elementem kreacji. Dostępne są guziki plastikowe, drewniane, szklane czy metalowe w szerokiej palecie barw i kształtów.

Innym ważnym dodatkiem krawieckim są taśmy. Tutaj też panują nieskończone możliwości wzorów, kolorów, materiałów składowych czy choćby grubości tasiemki pasmanteryjnej. W naszej ofercie znajdziecie wybór dodatków pasmanteryjnych, takich jak tasiemki, czy guziki w postaci półperełek.

Znaczenie Dodatków Krawieckich

W zależności od pomysłu, dodanie akcesoriów może być uzupełnieniem pomysłu albo jego kluczowym elementem. Dobór odpowiednich guzików może zmienić całą stylizację, dodając jej zupełnie nowego charakteru. Odpowiedni kolor lub kształt guzika może zwrócić uwagę na poszczególne cechy projektu.

Nasza Oferta Dodatków Krawieckich

Świat dodatków krawieckich to w obecnych czasach morze możliwości twórczych. Niejeden klasyczny czy też lekko nudnawy żakiecik lub parę spodni można było przyozdobić przy pomocy tych małych elementów, które przykuwają oko. Od zawsze lubiliśmy akcesoria krawieckie i wprowadziliśmy je do naszej oferty. Poznajcie nasze guzikowe szaleństwo i tasiemkowe zawijasy.

Dopasujcie odpowiednie do kreacji, by uzupełniły całość i wyakcentowały wybraną stylistykę. Obok wszelkich tkanin i dzianin, stwarzamy możliwość dobrania stylowych dodatków pasmanteryjnych zarówno w sklepie online jak i na miejscu.