TKANINY SUKIENKOWE


Tkaniny na sukienki stanowią szeroki element naszej oferty. Sukienka to przecież wyjątkowy element odzieży. My śledzimy trendy i szlifujemy techniki druku, aby dostarczyć Wam najlepszych materiałów sukienkowych: od propozycji wieczorowych, wizytowych do sukienek do biura, na co dzień czy na lato.

Tkaniny na sukienki tworzą już osobną kategorię. Sukienka to przecież wyjątkowy element odzieży. Może być prosta, wykonana z cienkiej tkaniny o jednolitej fakturze, albo delikatna ale mocno drapowana na zupełnie niecodzienne okazje. Może być też nieco cięższa i surowsza, lub lekka i przewiewna w zależności od materiału jaki dobierzemy. Sukienki dzisiaj to także propozycje na sportowo z tkaniny dresowej. Coraz częściej spotykamy projekty z kieszeniami i kapturami.
Zmieniają się kroje sukienek, w ślad za nimi podążają materiały na sukienkę. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziecie wyczerpujący wybór tkanin na sukienki. W zależności od pomysłu i kolekcji dobierzecie z nami właściwą tkaninę. Dla przykładu, na sukienki lekkie i eleganckie sprawdzi się indo, gdy szukamy tkaniny cienkiej, lejącej i mało podatnej na gniecenie. Szyfon będzie pasował do kreacji, w której dominuje lekka przezroczysta tkanina. Miu wpasuje się do wieczorowych i wizytowych kreacji, kiedy szukamy delikatnej, kryjącej i eleganckiej tkaniny sukienkowej.
Gdy szukasz tkaniny z wzorem, proponujemy cienkie i wysokogatunkowe tkaniny drukowane, takie jak nasze groszkowe indo czy kraciasty chopard. Jeśli zainspiruje Was wybrany wzór z naszej oferty, ale chcielibyście dostosować go do swojego projektu, oferujemy przygotowanie wzoru i wydruk na miejscu.

Menu Strony

Tkanina Drukowana Bluzkowa Ciapki Miętowe Tło
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.