MATERIAŁY W LIŚCIE


Zainspiruj się wzorem w liście z naszej kolekcji nadruków. Materiał w liście sprawdza się we wszelkiego rodzaju projektach i pasuje w zasadzie do każdego pomysłu, szczególnie tam, gdzie wzór ma podwójne znaczenie. Na życzenie wykonujemy indywidualne projekty z liściem w tle na wybranej tkaninie. Dzięki temu dobierzesz idealny dla siebie wzór a także kolor.

Liście to kolejny lubiany wzór, nawiązujący do piękna natury. Materiał w liście sprawdza się we wszelkiego rodzaju projektach i pasuje w zasadzie do każdego pomysłu, szczególnie tam, gdzie wzór ma podwójne znaczenie. Liście czy listki na tkaninie? Materiał w tropikalne liście palmy czy bananowca, a może drobne listki gęsto i nieregularnie ułożone?
Tkaniny w liście sprawdzają się w sezonie jesiennym, gdy szukamy nawiązań do listków drzew takich jak na przykład klon. W sezonie wiosenno letnim wybieramy chętniej odcienie jasne i nawiązujące do wzorów w tropikalne liście.
Na życzenie wykonujemy indywidualne projekty z liściem w tle na wybranej tkaninie. Dzięki temu dobierzesz idealny dla siebie wzór a także kolor. Wspólnie dobierzemy materiał a nadruk wykonamy na miejscu. Sprawdź i zainspiruj się naszymi nadrukami na indo, szyfonie czy wiskozie. Zaproponuj wzór lub wybierz coś z naszej oferty gotowych inspiracji.

Menu Strony

Tkanina Szyfon Drukowany Liście Monstera Tło Koralowe
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.