MATERIAŁY W KWIATY

Motyw kwiatowy jest jednym z bardziej popularnych wzorów, który cieszy zarówno projektantów jak i użytkowników. Kwiaty wywołują pozytywne emocje i świetnie dekorują sukienki, spódnice i lekkie bluzki. Jest to też dobry wzór na nietypowe marynarki, dekoracje i elementy akcesoryjne. Tkaniny z wzorem kwiatowym oferujemy w różnych gatunkach. Znajdziecie tutaj między innymi przewiewny i transparentny szyfon, kwiatowe drukowane na miejscu indo czy chopard.

Kwiaty i kwiatuszki niezmiennie z sezonu na sezon pojawią się w kolekcjach projektantów. Motyw kwiatowy zmienia tylko swoje odcienie, wielkość wzoru czy też jego oczywistość. Mamy zatem do czynienia z sukienkami w ogromne i kolorowe kwiaty, by potem przejść do kreacji w drobniutkie i gęste delikatne kwiatki. W zależności od pomysłu i sezonu, mamy dla Was kwiaty na ciemnym tle, które idealnie oddadzą klimat zimy. Cukierkowe wersje kwiatowego wzoru na letnie kreacje przywołujące skojarzenia ukwieconej łąki to kolejna z propozycji naszego sklepu.
Tkaniny z wzorem kwiatowym oferujemy w różnych gatunkach. Znajdziecie tutaj między innymi przewiewny i transparentny szyfon, kwiatowe drukowane na miejscu indo czy chopard.
Wzory kwiatowe dopasowujemy do panujących trendów i staramy się wybiegać naprzeciw z naszą ofertą. Aby spełniać Wasze oczekiwania śledzimy zmiany i prądy w świecie mody, by Wasze kwiaty na tkaninie zawsze były świeże 🙂

Menu Strony

Tkanina Drukowana Bluzkowa Czarne Kwiaty Beż Tło
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.