TKANINY W KROPKI


W naszym sklepie internetowym znajdziecie drobniutkie wzory w kropki, które drukujemy na miejscu. Małe kropeczki przyciągają uwagę i sprawiają, że całość projektu nabiera nowego, delikatnego wyrazu. Kropki mają to do siebie, że wpasują się w każdy sezon i można je włączać do stylizacji formalnych.

Kropki i kropeczki to młodsze siostry grochów. Drobne i zróżnicowane dodają figlarności i lekkości całemu projektowi. Pięknie się prezentują na zwiewnych koszulach i bluzkach, błyszczą na zwiewnych, lekkich i kobiecych sukienkach. Kropki mają to do siebie, że wpasują się w każdy sezon i można je włączać do stylizacji formalnych. Dodają wrażenia delikatności, szczególnie te mniejsze kropeczki.
W naszym sklepie internetowym znajdziecie drobniutkie wzory w kropki, które drukujemy na miejscu. Jest to bardzo ciekawa oferta całkowicie wykonana przez nasz zespół z szybkim terminem realizacji. Mnogość możliwości nadruku i jakość wykonania na pewno Was zaskoczy. Nasze tkaniny w kropki trafiają w najbardziej wymagające gusta. Jednym z lubianych materiałów jest indo, które zdecydowanie doceniło nasze kropeczki. Oferujemy wersje w kilku odcieniach i tłach nadruku, jak na przykład różowy materiał w białe kropki. Dużą popularnością cieszą się także szare materiały w kropki białe – ta kombinacja jest bardzo trendy. Biel, szarość i róż nie słabną w popularności i pojawiają się w kombinacjach kolorystycznych w wielu kolekcjach.

Menu Strony

Tkanina Drukowana Bluzkowa Kropki Białe Tło
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.