MATERIAŁY W GROSZKI


Grochy to jeden z ulubionych wzorów naszych klientów. Chętnie wybierany zarówno na sukienki jak i bluzki, sprawdza się niezmiennie od lat w branży odzieżowej. Materiały w groszki uzupełniają także elementy dekoracyjne wnętrz – lampa w groszki, narzuta w grochy? CZemu nie! W naszej ofercie niepowtarzalny wybór tkanin w grochy, w tym warte szczególnej uwagi własne nadruki w zawsze modnym wydaniu na życzenie.

Grochy, groszki i kropeczki. Kochamy je od zawsze. Zachwycają wdziękiem i prostotą. Duże grochy potrafią zahipnotyzować, małe i drobne dodają lekkości. Proponujemy Wam różnego rodzaju tkaniny w grochy. Na pewno każdy znajdzie coś idealnego, bo mamy ocean groszków do wyboru. Dobierzecie wzór w zależności od rozmiaru, gęstości rozmieszczenia grochów na tkaninie. Możecie także wybierać tła i kolory w jakich chcecie mieć groszki na tkaninie.
Wiele z tych wzorów drukujemy sami, a w doborze odpowiedniej tkaniny chętnie pomożemy. Popularne wzory drukujemy z najmodniejszych zestawach kolorystycznych na indo, chopard ale nie tylko. Dobieramy tkaniny najlepszej jakości, które uwielbiają współpracować z igła i nitką i nanosimy na nie groszki. Specjalizujemy się we wszelakich nadrukach, które możemy na wasze życzenie wykonać na miejscu. Uwielbiamy indywidualne projekty i nowe pomysły z groszkami w tle.
Oferujemy delikatne drobne groszki na szyfonie, indo i chopardzie. Mamy także większe groszkowe wzory na tych i innych tkaninach. Ale nie tylko! Znajdziecie także materiały z grochami dużymi, mieszane groszki duże i małe, podwójne groszki. Oferujemy także groszki na bawełnie oraz grochy mieszane z innymi wzorami.
Dobierzemy materiał z wzorem na sukienkę i tkaninę na koszulę. Dobierzemy grochy do nastroju i ulubionej torebki. Sprawdźcie nasze groszkowe propozycje, które dostarczamy wam w metrach.

Menu Strony

Tkanina Drukowana Sukienkowa Garniturowa Ecru Grochy Błękitne Tło
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.