BŁYSZCZĄCE TKANINY

Każda błyszcząca tkanina przyciąga oko i zwraca na siebie uwagę tego, kto się w niej pokazuje. Jest to materiał dla tych, którzy poszukują ekstrawagancji nie tylko od święta. Błyszczące tkaniny idealnie pasują do sukni,, a także koszul czy też spodni. Nasze błyszczące tkaniny mogą spełniać swoją rolę jako część składowa odzieży a także, jako element dekoracyjny.

Dla poszukiwaczy ekstrawagancji i materiałów przyciągających oko, mamy kolekcję tkanin z błyszczącym wykończeniem. To specjalna kategoria na specjalne okazje – jednak nie tylko. Tkaniny z błyszczącą nicią znajdują zastosowanie w stylizacjach codziennych. Szeroka gama produktów z tej kategorii prezentuje tkaniny, które lubią błysk i światło. Wieczorowy chopard z metalicznym efektem idealnie sprawdzi się jako tkanina idealna na suknię. Jest to także inspirujący materiał na efektowne bluzki czy ekstrawaganckie kostiumy. Lejący się, miły w dotyku i niezawodny – nie wymaga podszewki i cechuje się szerokim zastosowaniem. Ta błyszcząca tkanina z wykończeniem metalicznym to idealny materiał na ekstrawaganckie kreacje czy szałowe marynarki – do tego wygodny w noszeniu.
Świąteczne okazje, wykwintne kolacje czy romantyczne wieczory przy świecach doskonale komponują się z gładka i błyszczącą tkaniną, która przyozdobi stylizację. Nie trzeba zbyt wielu dodatków by zapewnić efekt wow. Jeśli myślicie o takiej właśnie kolekcji, to nie mogliście lepiej trafić.
W naszej ofercie znajdziecie tkaniny błyszczące srebrne, w odcieniach czerwieni i zieleni, a także w innych kolorach. Wybierane są chętnie, gdy potrzebujemy czegoś ekstra do podkreślenia wyjątkowości i nastroju. Tego typu tkaniny widujemy na efektownych sukniach na specjalne okazje, gdzie błyszczące wstawki są niejednokrotnie obowiązkowe. Nie gniotą się a metaliczny efekt przyciaga wzrok.
Wiemy, że ufacie naszej ofercie, dlatego wybieramy tylko takie błyszczące tkaniny, które sprawdzą się w waszych warsztatach i do których będziecie chętnie powracać. Chopard jest przykładem materiału, z którym pracuje się wygodnie. Gładkie i błyszczące tkaniny to wysokiej jakości przędze, z którymi praca będzie przyjemnością.

Menu Strony

Tkanina Sukienkowa Garniturowa na Spódnice Szary
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.